top of page
Anasayfa: Welcome
Anasayfa: Blog2
  • Yazarın fotoğrafıEmre Anamur

Jeep Compass 2020 satışa sunuldu


Jeep Compass 2020 modeli Türkiye’de satışa sunuldu. Mayıs ayına özel, ayrıcalıklı bir satış kampanyasıyla pazara sunulan Jeep Compass 2020 modeli 100.000 TL için, 15 ay vadeli, 3 ay ertelemeli ve yüzde sıfır faizli krediyle Jeep showroom’larındaki yerlerini aldı. Jeep Compass 2020 modeli standart 4x4 çekiş sistemine ek olarak 170 HP’lik benzinli motor ve 9 ileri otomatik şanzıman kombinasyonuna sahip. Araçta iki donanım paketi seçeneği yer alıyor. Yakıt verimliliğine sahip güçlü motoru, özgün Jeep tasarımı, “on-road” ve “off-road” sürüş dinamikleri ve yenilikçi güvenlik teknolojilerini sürdüren Jeep Compass 2020 modeli lüks kompakt SUV segmentinin iddialı oyuncuları arasında yer alıyor. Korona virüs (Covid-19) salgını sürecinde, dijital altyapısını genişleterek tüm bayilerinde online görüşme hizmeti vermeye başlayan Jeep Türkiye, showroom’larda bulunan 2020 model Compass’ları görüntülü görüşme hizmetiyle müşterilerin evine taşıyabiliyor.“160 adet Compass geldi”

Konuyla ilgili bilgi veren Jeep Türkiye Marka Direktörü Özgür Süslü, “Pazardaki talep ve korona virüs (Covid-19) salgınının etkisiyle, yıl başından itibaren yeni araç bulunabilirliği azaldı. Bu durum, özellikle ithal modelleri etkiledi. Söz konusu dönemde Jeep markası olarak; Compass’ın yeni model yılı versiyonunu otomobil severlere ulaştımak için yoğun girişimde bulunduk. Sonuç olarak, Mayıs ayı itibariyle 160 adet 2020 model yılına ait Jeep Compass’ı ülkemize getirmeyi başardık. Aldığımız talep doğrultusunda kısa süre içerisinde 160 adet Compass’ın satışını gerçekleştirmeyi hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

Teknoloji ve özgün tasarım

Limited ve Limited Exucutive donanım seçenekleriyle satışa sunulan Jeep Compass 2020 modelitasarımını teknolojiyle birleştiriyor. Sürücü ve beraberindeki yolcularını malzeme kalitesi yüksek, yenilikçi teknik detaylarla bezenmiş iç mekânıyla karşılayan Jeep Compass’ın Limited versiyonlarında 8.4 inç’lik Car Play & Android özellikli dokunmatik ekrana ev sahipliği yapıyor. Compass modellerinde ayrıca, UConnect Multimedya Sistemi, ısıtmalı koltuklar ve direksiyon, Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi, Park Yardım Sistemi, geri görüş kamerası, elektrikli bagaj kapağı gibi bir çok özellikle otomobil severleri bekliyor. Bununla beraber, buz çözme özellikli dış dikiz aynaları, pasif giriş / anahtarsız çalıştırma, 40/20/40 bagaja açılan katlanabilir arka koltuk, kaldırılabilir ve yüksekliği ayarlanabilir bagaj tabanı ve ön yolcu koltuğu altında saklama gözü gibi fark yaratan özellikler de yer alıyor.

Üstün 4x4 kabiliyeti

1.4 litre silindir hacimli ve 170 HP’lik motorlu Jeep Compass 2020 modelinde standart olarak sunulan “Jeep Selec-Terrain” 4x4 sürüş sistemi, her türlü hava ve yol şartında mümkün olan en iyi dört tekerlekten çekiş performansını sağlamak üzere sürücüye “Normal, Kar, Kum ve Çamur” sürüş modları sunmasıyla da ön plana çıkıyor.

Jeep Compass 2020 modeli Türkiye fiyatları

Jeep Compass 2020 modeli Türkiye fiyatları da açıklandı: Buna göre Limited donanımlı Compass 369.900 TL, Limited Exucutive donanımlı Compass ise 389.900 TL baz fiyata sahip.


コメント


Anasayfa: Video Player

Anamur Medya

Renault Austral 1.2 lt Tam Hibrit 200 HP E-Tech Hybrid Esprit Alpine 2024 Test / Emre Anamur

Anamur Medya
Renault Austral 1.2 lt Tam Hibrit 200 HP E-Tech Hybrid Esprit Alpine 2024 Test / Emre Anamur