top of page
Anasayfa: Welcome
Anasayfa: Blog2
  • Yazarın fotoğrafıEmre Anamur

Yeni Dacia Sandero ve Logan 2021 modelleri tanıtılıyor


Yeni Dacia Sandero 2021, yeni Dacia Sandero Stepway 2021 ve yeni Dacia Logan 2021 / yeni Renault Symbol 2021 modelleri yeni jenerasyona kavuşuyor. Erişilebilir fiyatlarıyla öne çıkan Dacia modelleri, üçüncü nesil yeni modellerinde daha modern görünüme ve özelliklere kavuşuyor. Dünya tanıtımları 29 Eylül 2020 tarihinde gerçekleşecek olan yeni Dacia Sandero ve Logan 2021 modelleri, markanın temel felsefesi yalınlık ve güvenilirlikten ödün vermeden daha fazla modernlik, daha fazla ekipman ve çok yönlülük sunuyor. Dacia’nın sunduğu ürünler, bugün her zamankinden daha çok tüketicinin beklentileriyle örtüşüyor. Artan “Bireysel mobilite” ihtiyacı, uzun vadeli bir yaklaşımı doğurdu. Bu yaklaşımın merkezinde yer alan otomobil, uzun vadeli ve mantıklı bir yatırım tercihi olarak öne çıkıyor. İşte bu yüzden, müşteriler, daha iyi ve daha erişilebilir bir ürün talep ediyor. Dacia Logan (Türkiye’de Renault Symbol olarak satılıyor) ile tek bir modelden başlayan ve bugün eksiksiz bir ürün gamına ulaşan Dacia, 15 yıldan bu yana otomobilde dönüşümü gerçekleştiriyor. Sandero, 2017’den bugüne Avrupa’nın en çok satan perakende modeli olmayı başardı. 15 yılda, Dacia markası otomobil sektöründeki konumunu sağlamlaştırdı. Aidiyet duygusu yaratan ve tercih edilen bir marka oldu. Müşteri odaklı yaklaşımını her zamanki gibi sürdürürken Dacia, modernize edilen iki yeni modelle yeni bir boyut kazanıyor.

Çağdaş ve dinamik çizgiler

Belirgin hatları ve dizayn detaylarıyla yeni Dacia Sandero 2021, daha güçlü bir karakter ve sağlamlığa vurgu yapan tasarımıyla yola çıkmaya hazırlanıyor. Otomobil, bir önceki nesle göre daha eğimli ön camı ve alçak tavanı ile daha akıcı bir görünüme sahip. Yerden yüksekliği artmasına rağmen yeni Sandero, daha geniş kanallar ve tekerlek yapısı sayesinde daha alçak izlenimi veriyor. Yeni Dacia Sandero Stepway 2021 modeli ise, Dacia ürün gamının çok yönlü modeli olarak öne çıkıyor. Yeni Sandero Stepway, SUV DNA’sı vurgulanan ve macerayı çağrıştıran tasarımıyla kardeşi Sandero’dan farklılaşıyor. Daha belirgin hatlara sahip kaput, ızgara altındaki krom Stepway logosu sis farlarının üzerindeki eğimli yapı, modeli fark edilir kılıyor.

Yeni Dacia Logan / Yeni Renault Symbol 2021

Tamamen yeniden tasarlanan yeni Dacia Logan 2021 / yeni Renault Symbol 2021 modelinin silueti daha dinamik ve akıcı, ayrıca bir önceki nesle göre biraz daha uzun. Otomobilin dinamik çizgisine; akıcı tavan çizgisi ve yüzeyi daraltılmış yan camlar katkıda bulunuyor. Y formundaki farlar, gövdenin hatlarıyla uyumlu jantlar, daha şık tasarıma sahip kapı kolu gibi ayrıntılar Yeni Sandero ile benzerlik taşıyor.

Y formunda yepyeni ışık imzası

Y biçimindeki ön ve arka farlar, Dacia’nın yeni ışık imzasını oluşturuyor. Üçüncü nesle daha güçlü bir kimlik kazandıran bu imza, modellerin daha geniş görünmesini sağlıyor.

Kısaca Dacia

Renault Grubu’nun Romen markası olan Dacia, ağırlıklı olarak Avrupa ve Akdeniz ülkeleri olmak üzere 44 ülkede faaliyet gösteriyor. 1968 yılında Romanya’da doğan marka, Renault Grubu tarafından satın alınarak 2004 yılında Logan modeli ile yeniden lanse edildi. Dacia, pazarın en iyi kalite/fiyat dengesine sahip modellerini müşterilerin beğenisine sunuyor. Özellikle Logan, Sandero ve Duster modelleri sayesinde marka, büyük bir ticari başarı kaydetti. 2019’da Dacia, 737.000 satış adedi ile yeni bir rekora imza atarken toplamda 6.500.000 müşteriye ulaşmış oldu.

Comments


Anasayfa: Video Player

Anamur Medya

Renault Austral 1.2 lt Tam Hibrit 200 HP E-Tech Hybrid Esprit Alpine 2024 Test / Emre Anamur

Anamur Medya
Renault Austral 1.2 lt Tam Hibrit 200 HP E-Tech Hybrid Esprit Alpine 2024 Test / Emre Anamur